Moda i uroda

Francuskie instagramerki, które warto obserwować

25 czerwca 2019

Dzięki ich zdjęciom poczujesz klimat współczesnego Paryża. Poznaj 8 francuskich instagramerek, które powinnaś zacząć obserwować!

 

1. @carolinedemaigret

Caroline de Maigret to jedna z najbardziej rozpoznawalnych Francuzek na całym świecie. Była modelka, muza samego Karla Lagerfelda, producentka muzyczna i ikona paryskiego stylu. To właśnie Caroline wraz z Anne Berest, Audrey Diwan i Sophie Mas napisała książkę, która została wydana także w Polsce pt. “Bądź paryżanką, gdziekolwiek jesteś”.

Jej Instagram to przede wszystkim perfekcyjny styl, wspomnienia z wyjazdów oraz wydarzeń modowych.

2. @louisefollain

Lousie Follain to francuska modelka oraz ambasadorka akcji No more plastic box – usługi subskrypcyjnej, w której wysyła się tylko eco-friendly alternatywy do codziennego użytku, bez plastikowych pudełek. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia Lousie i od razu można przyznać, że to Francuzka w 100%! Nieidealna grzywka, czerwona szminka na ustach i nonszalanckie, bardzo paryskie stylizacje.

Aparat ją kocha! Na zdjęciach zobaczymy uchwycony nieład, który tylko dodaje uroku, relacje z podróży, coraz bardziej popularne selfie w antycznych lustrach, a także dużo kontaktu z naturą.

3. @jeannedamas

Jeanne Damas możecie kojarzyć ze współpracy z marką Reserved i serii spotów, w których wystąpiła razem z polską aktorką, Joanną Kulig. Za Damad podążają dziewczyny na całym świecie, a jej styl nie mógłby być jeszcze bardziej francuski. Jeanne wydała razem z Lauren Bastide książkę pt. “A Paris”, która opowiada o kobietach tworzących francuską stolicę.

Instagram Damas to przede wszystkim jej wyjątkowy styl, ale także morze inspiracji.

4. @eleonore.leojeanne

U Eleonore Leo Jeanne największą uwagę zwracają… włosy. To właśnie fryzurę Eleonore w pierwszej kolejności zobaczycie na jej zdjęciach. Pod postami instagramerki pojawia się dużo komentarzy, w których fani porównują ją do Brigitte Bardot w filmie “Et Dieu…créa la femme”.

Styl Jeanne jest bardzo seksowny i odważny. Na jej Instagramie znajdziemy głównie stylizacje w wyjątkowych sceneriach.

5. @paris.with.me

Profil Paris with me należy do Anji, która do Paryża przeprowadziła się z Rosji. Oprócz konta na Instagramie influencerka prowadzi również bloga pariswithme.com, w którym skupia się na francuskiej kulturze i życiu w Paryżu.

Instagram Anji można nazwać piękną wizytówką Paryża. Idealne kadry i klimatyczne tła wyglądają jak ze starego francuskiego filmu.

6. @solenelara

Solene na swoim profilu dzieli się codziennym życiem w Paryżu. Francuski styl, ulice Paryża, jedzenie i pięknie widoki.

7. @diane.kari

Diane Kari to kolejna paryska dziewczyna, która od razu zwraca na siebie uwagę. Długie brązowe włosy, niesforna grzywka i styl vintage – tak najlepiej można określić Diane. Kari prowadzi własną firmę odzieżową, Fripouille, która idealnie określa styl prawdziwej paryżanki.

8. @lapetitevannetaise

Bardzo estetyczny i klimatyczny profil. Jeśli szukacie francuskich inspiracji nawiązujących do stylu i wnętrz to przy zdjęciach Maleys zatrzymacie się na nieco dłużej.